COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelschaftfräser 1B240-1600-XA1630
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
424,83
exkl. MWST
357,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
382,35
exkl. MWST
321,30
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtungsart | AlCrN |
|---|---|
| Gewicht | 0.264 kg |
| Aufnahmedurchmesser | 16 mm |
| Funktionslänge | 100 mm |
| Nutzlänge | 32 mm |
| Eckenradius r | 8 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Material Klassifizierungsstuffe | PMKS |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 4 |
Nederlands
Deutsch
English
