COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelschaftfräser 1B230-1200-XA1630
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
220,15
exkl. MWST
185,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
198,14
exkl. MWST
166,50
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtungsart | AlCrN |
|---|---|
| Gewicht | 0.128 kg |
| Aufnahmedurchmesser | 12 mm |
| Funktionslänge | 83 mm |
| Nutzlänge | 22 mm |
| Eckenradius r | 6 mm |
| Substrattyp | Carbide |
| Material Klassifizierungsstuffe | PMKS |
| Anzahl_wirksamer_schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
