COROMANT CoroMill Century Wendeplatte
zum Fräsen R590-110508H-KL1020
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
32,37
exkl. MWST
27,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
29,13
exkl. MWST
24,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 11 mm |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 2 |
| Befestigungslochdurchmesser | 4.6 mm |
| Schneidrichtung | R |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.8 mm |
| Schneidkantenhöhe | 5 mm |
| Schneidblattenbreite | 11.5 mm |
| Beschichtung | TiAlN |
| Planschneidenbreite | 1.7 mm |
| Spanwinkel | 25 deg |
Nederlands
Deutsch
English
