COROMANT CoroMill 390 Fräswendeplatte
490R-140408M-PM3330
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
28,92
exkl. MWST
24,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,03
exkl. MWST
21,87
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenanzahl | 4 |
|---|---|
| Schneidplattengröße- und form | CoroMill 490 -1404 |
| Schneidrichtung | R |
| Eingeschriebener Kreis | 13.8 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.8 mm |
| Schneidkantenhöhe | 3.9 mm |
| Materialklassifizierungsstufe | K |
| Gewicht | 0.008 kg |
| Operationsart | Medium |
| Schneidenlänge | 10.3 mm |
| Sorte (GRADE) | 3330 |
| Planschneidenbreite | 2 mm |
Nederlands
Deutsch
English
