COROMANT CoroMill 331 Wendeplatte
N331.1A-054508M-PM4330
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,34
exkl. MWST
16,25
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
17,40
exkl. MWST
14,62
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 5.7 mm |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Befestigungslochdurchmesser | 2.9 mm |
| Schneidrichtung | N |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.8 mm |
| Schneidkantenhöhe | 4.45 mm |
| Schneidblattenbreite | 9.5 mm |
| Beschichtung | TiCN+Al2O3+TiN |
| Planschneidenbreite | 1.2 mm |
Nederlands
Deutsch
English
