COROMANT CoroMill 327 VHM-Kopf zum
Einstechen 327R12-2840002-GMM1025
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
138,04
exkl. MWST
116,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
124,24
exkl. MWST
104,40
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Art der Beschichtung | TiAlN+TiN |
|---|---|
| Gewicht | 0.0388 kg |
| Schnitttiefe, max. | 6.5 mm |
| Stechbreite | 4 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 12 mm |
| Funktionslänge | 6.25 mm |
| Drehzahl max. | 50000 1/min |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Schneidendurchmesser | 27.7 mm |
Nederlands
Deutsch
English
