COROMANT CoroMill 300 Wendeplatte zum
Fräsen R300-2060E-PM1010
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
42,60
exkl. MWST
35,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
38,34
exkl. MWST
32,22
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 2.93 mm |
|---|---|
| Anwendungsbereich | mahlen, general |
| Art der Beschichtung | PVD |
| Art des Beschichtungsprozess | TiAlN |
| Bruttogewicht | 0.207 kg |
| Gewicht | 18.3 g |
| Schneidenanzahl | 8 |
| Schneidplattenform | CoroMill 300 -2060 |
| Befestigungslochdurchmesser | 7 mm |
| Sorte (GRADE) | 1010 |
| Schneidrichtung | Normal |
| Eingeschriebener Kreis | 20 mm |
| Befestigungsart | Schrauben/Klemme |
| Eckenradius r | 10 mm |
| Schneidkantenhöhe | 6.48 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
Nederlands
Deutsch
English
