COROMANT CoroDrill Delta-C VHM-Bohrer
R840-1250-50-A1A1220
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
581,91
exkl. MWST
489,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
552,81
exkl. MWST
464,55
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gewicht | 0.197 kg |
|---|---|
| Beschichtung | TiAlN |
| DIN | DIN 6537 L |
| Schneidendurchmesser | 12.5 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 14 mm |
| Grade/Sorte | 1220 |
| Funktionslänge | 121.9 mm |
| Nutzlänge | 62 mm |
| Gesamtlänge | 124 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Bohrungstoleranz | H9 |
Nederlands
Deutsch
English
