COROMANT CoroDrill Delta-C VHM-Bohrer
R840-1032-70-A1A1220
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
515,27
exkl. MWST
433,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
489,51
exkl. MWST
411,35
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Beschichtung | TiAlN |
| DIN | COROMANT |
| Schneidendurchmesser | 10.32 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 12 mm |
| Grade/Sorte | 1220 |
| Funktionslänge | 138.2 mm |
| Nutzlänge | 74 mm |
| Gesamtlänge | 140 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Bohrungstoleranz | H9 |
Nederlands
Deutsch
English
