COROMANT CoroDrill Delta-C VHM-Bohrer
R840-0630-30-A0A1220
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
173,74
exkl. MWST
146,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
165,05
exkl. MWST
138,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Beschichtung | TiAlN |
| DIN | DIN 6537 K |
| Schneidendurchmesser | 6.3 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 8 mm |
| Grade/Sorte | 1220 |
| Funktionslänge | 77.9 mm |
| Nutzlänge | 20 mm |
| Gesamtlänge | 79 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Bohrungstoleranz | H9 |
Nederlands
Deutsch
English
