COROMANT CoroDrill Delta-C VHM-Bohrer
R840-2000-50-A0A1220
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.047,20
exkl. MWST
880,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
994,84
exkl. MWST
836,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Beschichtung | TiAlN |
| DIN | DIN 6537 L |
| Schneidendurchmesser | 20 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Grade/Sorte | 1220 |
| Funktionslänge | 149.6 mm |
| Nutzlänge | 85 mm |
| Gesamtlänge | 153 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Bohrungstoleranz | H9 |
Nederlands
Deutsch
English
