COROMANT CoroDrill 880 Wendeplatte zum
Bohren 880-060406H-C-LMH13A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
23,92
exkl. MWST
20,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
21,53
exkl. MWST
18,09
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | Uncoated |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Befestigungslochdurchmesser | 4 mm |
| Spanwinkel | 15 deg |
| Eingeschriebener Kreis | 10.2 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.6 mm |
| Schneidkantenhöhe | 3.5 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | NS |
| Gewicht | 0.0039 kg |
Nederlands
Deutsch
English
