COROMANT CoroDrill 880 Wendeplatte zum
Bohren 880-0403W07H-P-LMH13A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,52
exkl. MWST
16,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
17,56
exkl. MWST
14,76
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | Uncoated |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 4 |
| Befestigungslochdurchmesser | 2.8 mm |
| Spanwinkel | 15 deg |
| Eingeschriebener Kreis | 7.4 mm |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.7 mm |
| Schneidkantenhöhe | 2.8 mm |
| Schneidplattenform | Square |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | NS |
| Gewicht | 0.0016 kg |
Nederlands
Deutsch
English
