COROMANT CoroDrill 861 VHM-Bohrer
861.1-1900-228A1-GMGC34
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.100,35
exkl. MWST
1.765,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.995,33
exkl. MWST
1.676,75
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewicht | 0.805 kg |
|---|---|
| Beschichtung | PVD TiAlN |
| Schneidendurchmesser | 19 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Grade/Sorte | GC34 |
| Funktionslänge | 345.9 mm |
| Gesamtlänge | 349 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Bohrungstoleranz | H9 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 4: axial concentric entry on circle |
| Kühlmitteldruck | 20 bar |
| Spannutenlänge | 295 mm |
| Drehzahl | 5428 1/min |
| Winkel | 140° |
Nederlands
Deutsch
English
