COROMANT CoroDrill 861 VHM-Bohrer
861.1-0476-057A1-GMGC34
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
362,95
exkl. MWST
305,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
344,80
exkl. MWST
289,75
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Gewicht | 0.042 kg |
|---|---|
| Beschichtung | PVD TiAlN |
| Schneidendurchmesser | 4.76 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Grade/Sorte | GC34 |
| Funktionslänge | 127.2 mm |
| Gesamtlänge | 128 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Yes |
| Bohrungstoleranz | H9 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 4: axial concentric entry on circle |
| Kühlmitteldruck | 20 bar |
| Spannutenlänge | 86 mm |
| Drehzahl | 21657 1/min |
| Winkel | 140° |
Nederlands
Deutsch
English
