COROMANT CoroDrill 860 Stufen- und
Fasbohrer VHM 860.2-1400-047A1-GMX1BM
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.100,75
exkl. MWST
925,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.045,71
exkl. MWST
878,75
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | TiAlSiN+TiSiN |
|---|---|
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Schneidendurchmesser | 14 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Grade/Sorte | X1BM |
| Funktionslänge | 128.6 mm |
| Nutzlänge | 47.1 mm |
| Gesamtlänge | 131 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNSH |
| Gewicht | 0.398 kg |
| Bohrungstoleranz | H9 |
| Spannutenlänge | 78 mm |
Nederlands
Deutsch
English
