COROMANT CoroDrill 860 Stufen- und
Fasbohrer VHM 860.2-0675-022A1-GMX1BM
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
264,18
exkl. MWST
222,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
250,97
exkl. MWST
210,90
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | TiAlSiN+TiSiN |
|---|---|
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Schneidendurchmesser | 6.75 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 10 mm |
| Grade/Sorte | X1BM |
| Funktionslänge | 87.8 mm |
| Nutzlänge | 22.7 mm |
| Gesamtlänge | 89 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNSH |
| Gewicht | 0.078 kg |
| Bohrungstoleranz | H9 |
| Spannutenlänge | 37 mm |
Nederlands
Deutsch
English
