COROMANT CoroDrill 860 Stufen- und
Fasbohrer VHM 860.2-0340-011A1-GMX1BM
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
186,83
exkl. MWST
157,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
177,49
exkl. MWST
149,15
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | TiAlSiN+TiSiN |
|---|---|
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
| Schneidendurchmesser | 3.4 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Grade/Sorte | X1BM |
| Funktionslänge | 65.4 mm |
| Nutzlänge | 11.4 mm |
| Gesamtlänge | 66 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNSH |
| Gewicht | 0.025 kg |
| Bohrungstoleranz | H9 |
| Spannutenlänge | 19 mm |
Nederlands
Deutsch
English
