COROMANT CoroCut 1-2 Schneidensystem zum
Drehen N123L2-0800-0008-TMH13A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
46,95
exkl. MWST
39,45
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
42,25
exkl. MWST
35,50
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | Uncoated |
|---|---|
| Schneidenlänge | 4 mm |
| Schneidenanzahl | 2 |
| Schneidrichtung | N |
| Befestigungsart | Clamp |
| Eckenradius Links | 0.8 mm |
| Eckenradius Rechts | 0.8 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | MKNS |
| Gewicht | 0.0186 kg |
Nederlands
Deutsch
English
