COROMANT CoroCut 1-2 Schneidensystem zum
Drehen N123L2-0800-0008-TM1125
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
64,50
exkl. MWST
54,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
58,05
exkl. MWST
48,78
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiAlN |
|---|---|
| Schneidenlänge | 4 mm |
| Schneidenanzahl | 2 |
| Schneidrichtung | N |
| Befestigungsart | Clamp |
| Eckenradius Links | 0.8 mm |
| Eckenradius Rechts | 0.8 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PMKNS |
| Gewicht | 0.018 kg |
Nederlands
Deutsch
English
