COROMANT CoroCut 1-2 Schneidensystem zum
Drehen N123L2-0800-0008-TF1005
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
59,98
exkl. MWST
50,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
53,98
exkl. MWST
45,36
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiAlN+TiN |
|---|---|
| Schneidenlänge | 4 mm |
| Schneidenanzahl | 2 |
| Schneidrichtung | N |
| Befestigungsart | Clamp |
| Eckenradius Links | 0.8 mm |
| Eckenradius Rechts | 0.8 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | MNS |
| Gewicht | 0.0186 kg |
Nederlands
Deutsch
English
