COROMANT CoroCut 1-2 Schneidensystem zum
Profildrehen N123E2-0239-ROS205
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
53,25
exkl. MWST
44,75
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
47,92
exkl. MWST
40,27
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Beschichtung | TiCN+Al2O3+TiN |
|---|---|
| Schnitttiefe, max. | 19 mm |
| Schneidenanzahl | 2 |
| Stechbreite | 2.39 mm |
| Eckenradius r | 1.195 mm |
| Gewicht | 2.3 g |
| Anwendungsbereich | Turning, parting/grooving |
| Substrattyp | Carbide |
| Material Klassifizierungsstuffe | S |
Nederlands
Deutsch
English
