COROMANT CoroBore XL einstellbares
Werkzeug f SpiroGrooving 820-189VB16X-C6
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.291,54
exkl. MWST
2.766,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.126,96
exkl. MWST
2.627,70
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidendurchmesser | 98 mm - 189.6 mm |
|---|---|
| Einstellwinkel | 67° |
| Kühlmitteldruck | 80 bar |
| Aufnahmedurchmesser | 63 mm |
| Funktionslänge | 121 mm |
| Drehmoment | 3 Nm |
| Gewicht | 6.21 kg |
| Ausführung | Stahl |
| Anzahl Schneiden | 2 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 1: axial concentric entry |
| Gesamthöhe | 104 mm |
Nederlands
Deutsch
English
