COROMANT CoroBore BR20 schwingungsged.
Aufbohrwerkzeug BR20D-71TC16F-C5M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
6.349,84
exkl. MWST
5.336,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6.032,35
exkl. MWST
5.069,20
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidendurchmesser | 55 mm - 71 mm |
|---|---|
| Einstellmaß, max. | 8 mm |
| Einstellwinkel | 90° |
| Kühlmitteldruck | 70 bar |
| Aufnahmedurchmesser | 50 mm |
| Funktionslänge | 300 mm |
| Drehmoment | 3 Nm |
| Gewicht | 5.08 kg |
| Ausführung | Stahl |
| Anzahl Schneiden | 2 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 3: axial concentric and radial entry |
| ISO/Standardnummer | ISO26623-1 |
Nederlands
Deutsch
English
