COROMANT CoroBore BR20 schwingungsged.
Aufbohrwerkzeug BR20D-45SP08Y-C6L
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
6.310,57
exkl. MWST
5.303,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
5.995,04
exkl. MWST
5.037,85
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidendurchmesser | 35 mm - 45 mm |
|---|---|
| Einstellmaß, max. | 5 mm |
| Einstellwinkel | 84° |
| Kühlmitteldruck | 70 bar |
| Aufnahmedurchmesser | 63 mm |
| Funktionslänge | 297 mm |
| Drehmoment | 1.7 Nm |
| Gewicht | 2.63 kg |
| Ausführung | Stahl |
| Anzahl Schneiden | 2 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 3: axial concentric and radial entry |
| ISO/Standardnummer | ISO26623-1 |
Nederlands
Deutsch
English
