COROMANT CoroBore BR20 schwingungsged.
Aufbohrwerkzeug BR20D-150CC12F-C8M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7.425,60
exkl. MWST
6.240,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
7.054,32
exkl. MWST
5.928,00
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidendurchmesser | 115 mm - 150 mm |
|---|---|
| Einstellmaß, max. | 17.5 mm |
| Einstellwinkel | 90° |
| Kühlmitteldruck | 70 bar |
| Aufnahmedurchmesser | 80 mm |
| Funktionslänge | 500 mm |
| Drehmoment | 3 Nm |
| Gewicht | 18.62 kg |
| Ausführung | Stahl |
| Anzahl Schneiden | 2 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 3: axial concentric and radial entry |
| ISO/Standardnummer | ISO26623-1 |
Nederlands
Deutsch
English
