COROMANT CoroBore BR20
2-schneiden-Aufbohr-wkz BR20-56SP08Y-C4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.999,20
exkl. MWST
1.680,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.899,24
exkl. MWST
1.596,00
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidendurchmesser | 44 mm - 56 mm |
|---|---|
| Einstellmaß, max. | 6 mm |
| Einstellwinkel | 84° |
| Kühlmitteldruck | 70 bar |
| Aufnahmedurchmesser | 40 mm |
| Funktionslänge | 56 mm |
| Drehmoment | 1.7 Nm |
| Gewicht | 0.48 kg |
| Ausführung | Stahl |
| Anzahl Schneiden | 2 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 3: axial concentric and radial entry |
| ISO/Standardnummer | ISO26623-1 |
Nederlands
Deutsch
English
