COROMANT CoroBore 820 XL Aufbohrwerkzeug
zum Schruppen 820-780CN19
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
6.147,54
exkl. MWST
5.166,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
5.840,16
exkl. MWST
4.907,70
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidendurchmesser | 538 mm - 780 mm |
|---|---|
| Einstellmaß, max. | 121 mm |
| Einstellwinkel | 90° |
| Kühlmitteldruck | 70 bar |
| Aufnahmedurchmesser | 40 mm |
| Funktionslänge | 198 mm |
| Drehmoment | 6.4 Nm |
| Gewicht | 34 kg |
| Ausführung | Stahl und Aluminium |
| Anzahl Schneiden | 2 |
| Kühlschmierstoffeintritt | 1: axial concentric entry |
| Gesamthöhe | 164 mm |
Nederlands
Deutsch
English
