COROMANT Capto auf ER Spannzangenfutter
C5-391.14-25037
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
493,85
exkl. MWST
415,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
469,16
exkl. MWST
394,25
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Ausführung | Steel |
|---|---|
| Kühlmitteldruck | 80 bar |
| Aufnahmedurchmesser | 50 mm |
| Funktionslänge | 25 mm |
| Drehzahl max. | 28000 1/min |
| Gewicht | 0.393 kg |
| Körperdurchmesser 1 | 42 mm |
| Körperdurchmesser 2 | 50 mm |
| Kühlschmierstoffeintritt | 3: axial concentric and radial entry |
| Kühlmittelaustritt | 1: axial concentric exit |
Nederlands
Deutsch
English
