CoroDrill 880 Wendeschneidplatte
880-0102W04H-P-MS 2044
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
22,91
exkl. MWST
19,25
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
20,61
exkl. MWST
17,32
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | TiAlN+TiAlN |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 2 |
| Befestigungslochdurchmesser | 2.2 mm |
| Spanwinkel | 14 deg |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.4 mm |
| Schneidkantenhöhe | 2.2 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | MS |
| Gewicht | 0.0007 kg |
Nederlands
Deutsch
English
