Corodrill 880 Wendeplatte
880-0102W04H-P-LM 4324
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
20,83
exkl. MWST
17,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,74
exkl. MWST
15,75
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtungsart | TiCN+Al2O3 |
|---|---|
| Schneidenanzahl | 2 |
| Befestigungslochdurchmesser | 2.2 mm |
| Spanwinkel | 14 deg |
| Befestigungsart | Screw/Clamp |
| Eckenradius r | 0.4 mm |
| Schneidkantenhöhe | 2.2 mm |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Materialklassifizierungsstufe | PK |
| Gewicht | 0.0011 kg |
Nederlands
Deutsch
English
