BOSCH Trennscheibe gerade Standard for
Stone C 30 S BF,125 mm, 22,23 mm, 3,0 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1,45
exkl. MWST
1,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1,17
exkl. MWST
0,98
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Nettogewicht | 0,064 kg |
|---|---|
| Ausführung | gerade |
| Dicke mm | 3 mm |
| Bohrungs-Ø | 22,23 mm |
| Bohrungsdurchmesser mm | 22,23 mm |
| Typ | C 30 S BF |
| Breite | 126 mm |
| Materialeignung | Ziegelstein,Harter Stein |
| Höhe | 3 mm |
| Länge | 126 mm |
Nederlands
Deutsch
English
