Bosch Spitzmeißel mit 22-mm-
Sechskantaufnahme, 400 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
54,15
exkl. MWST
45,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
43,32
exkl. MWST
36,40
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gesamtlänge | 400 mm |
|---|---|
| Material | Beton, Betonblockstein, Kalk- und Sandsteine, Backstein, Ziegelstein, Mauerwerk |
| Schaftform | Sechskant |
| Bruttogewicht | 1,121 kg |
| Nettogewicht | 1,1 kg |
| Volumen | 0,192 dm³ |
| Werkzeugabmessungen LxBxH | 400 x 21,9 x 21,9 mm |
| Meißelschneide mm | mm |
Nederlands
Deutsch
English
