Bosch Spatmeißel mit 22-mm-
Sechskantaufnahme, 400 x 50 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
74,58
exkl. MWST
62,67
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
59,67
exkl. MWST
50,14
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gesamtlänge | 400 mm |
|---|---|
| Material | Mörtel, Backstein |
| Schaftform | Sechskant |
| Bruttogewicht | 0,8 kg |
| Nettogewicht | 0,8 kg |
| Volumen | 0,421 dm³ |
| Werkzeugabmessungen LxBxH | 390 x 45 x 24 mm |
| Meißelschneide mm | 50 mm |
Nederlands
Deutsch
English
