BOSCH Spatmeißel 115x400 mm
22 mm Sechskantaufnahme
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
143,54
exkl. MWST
120,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
114,84
exkl. MWST
96,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gesamtlänge | 400 mm |
|---|---|
| Material | Mörtel, Backstein |
| Schaftform | Sechskant |
| Bruttogewicht | 1,74 kg |
| Nettogewicht | 1,74 kg |
| Volumen | 1,073 dm³ |
| Werkzeugabmessungen LxBxH | 390 x 110 x 25 mm |
| Meißelschneide mm | 115 mm |
Nederlands
Deutsch
English
