Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
Nederlands
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 4502795.0245 |
|---|---|
| EAN-code | 4059952635842 |
| Körnung | K240 |
|---|---|
| Abmessung | 80 x 133 mm |
| Material | Farbe auf Holz;;Hartholz |
| Breite | 15 mm |
| Gewicht netto | 0,153 kg |
| Länge | 165 mm |
| Höhe | 75 mm |
| Bruttogewicht | 0,162 kg |
| Volumen | 0,186 dm3 |
| Inhalt | 50 Stück |