BOSCH Schlaghammer GSH 14 C
im Koffer
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gewicht | 14,6 kg |
|---|---|
| Nettogewicht | 15,087 kg |
| Einzelschlagenergie | (gemäß EPTA 05/2016) 28 J |
| Bruttogewicht | 22,48|kg |
| Abmessung Länge | 890 mm |
| Abmessung Breite | 390 mm |
| Abmessung Höhe | 210 mm |
| Spannung, elektrisch | 230 V |
| Schlagzahl bei Nenndrehzahl | 1.900 – 1.950 bpm |
| Volumen | 72,891 dm3 |
| Schwingungsemissionswert | ah 10,9 m/s² |
Nederlands
Deutsch
English
