BOSCH PRO Kreissägeblatt Steel Corded
305x2,2x25,4 mm, 72 Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
104,77
exkl. MWST
88,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
83,81
exkl. MWST
70,43
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Zahnform | HLTCG |
|---|---|
| Volumen | 1,258 dm3 |
| Material | Stahl |
| Nettogewicht | 0,98 kg |
| Abmessung Breite | 340 mm |
| Abmessung Höhe | 10 mm |
| Abmessung Länge | 370 mm |
| Bohrung | 25,4 |
Nederlands
Deutsch
English
