BOSCH PRO Kreissägeblatt Steel Corded
254x2,2x25,4 mm, 52 Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
80,47
exkl. MWST
67,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
64,38
exkl. MWST
54,10
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Zahnform | HLTCG |
|---|---|
| Volumen | 0,928 dm3 |
| Material | Stahl |
| Nettogewicht | 0,67 kg |
| Abmessung Breite | 290 mm |
| Abmessung Höhe | 10 mm |
| Abmessung Länge | 320 mm |
| Bohrung | 25,4 |
Nederlands
Deutsch
English
