Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
Nederlands
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 4502795.0400 |
|---|---|
| EAN-code | 4059952540801 |
| Körnung | K400 |
|---|---|
| Abmessung | 80 x 133 mm |
| Material | Farbe auf Holz;;Hartholz |
| Breite | 92 mm |
| Lochung | Offenes Netz |
| Gewicht netto | 0,038 kg |
| Länge | 196 mm |
| Höhe | 23 mm |
| VPE | 10 Stück |
| Inhalt | 10 Stück |