BOSCH Lamellenschleifwalze, 19 mm, K 40,
100 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
62,31
exkl. MWST
52,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
49,85
exkl. MWST
41,89
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Bruttogewicht | 0,7 kg |
|---|---|
| Nettogewicht | 0,656 kg |
| Volumen | 1,602 dm³ |
| Werkzeugabmessungen LxBxH | 117 x 117 x 117 mm |
| Material | Edelstahl |
| Körnung | 40 |
| Durchmesser | 100 mm |
| Werkzeugabmessung Höhe | 100 mm |
| Aufnahme | 19 mm |
Nederlands
Deutsch
English
