BOSCH Kreissägeblatt Top Precision
Best for Wood Ø 165x20 48T WZ
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
68,31
exkl. MWST
57,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
54,64
exkl. MWST
45,92
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Zahnform | WZ |
|---|---|
| Verzahnungsart | Top Precision best for Wood |
| geeignet für | GKT 55, KSE 55 Vario, SP 6001 |
| Schnittbreite [mm] | 1,8 mm |
| Blattstärke | 1,3 mm |
| Ø x Bohrung | 165 x 20 mm |
| Zähne per Zoll | 48 |
| passend für | GKT 55; KSE 55 Vario; SP 6001 |
Nederlands
Deutsch
English
