254x25,4x2,6 mm, Z60, Nr. 2608643059
254x25,4x2,6 mm, Z60, Nr. 2608643059
Nederlands
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 5007654.0210 |
|---|---|
| EAN-code | 3165140737746 |
| Breite x Länge | 342 mm x 370 mm |
|---|---|
| Bruttogewicht | 1,455 kg |
| Länge | 370 mm |
| Nettogewicht | 1,325 kg |
| Anwendungsbereich | Enorme Schlagfestigkeit |
| Materialeignung | Stahl |
| Breite | 342 mm |
| Zähnezahl | 80 |
| Höhe | 14 mm |