BOSCH Kreissägeblatt Expert for Fiber
Cement, 210x30x2,2 mm, 6 Z
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 5007651.0800 |
|---|---|
| EAN-code | 3165140880954 |
Beschrijving
Specificaties
| Breite x Länge | 317 mm x 350 mm |
|---|---|
| Bruttogewicht | 0,594 kg |
| Länge | 350 mm |
| Nettogewicht | 0,405 kg |
| Anwendungsbereich | Sehr robust |
| Materialeignung | Faserzementplatten |
| Breite | 317 mm |
| Zähnezahl | 6 |
| Höhe | 10 mm |
Nederlands
Deutsch
English
