BOSCH Akku-Bohrschrauber GSR 18V-65
2x18V/4,0 PC, Ladegerät, L-Boxx
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
359,37
exkl. MWST
377,00
€
Actie tot
31-5-2026
448,63
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
359,37
exkl. MWST
301,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Drehmoment Weich/Hart | 31/65 Nm |
|---|---|
| Bohr-Ø Holz, max. | 35 mm |
| Bohr-Ø Stahl, max. | 13 mm |
| Bohrfutterspannbereich | 1,5–13 mm |
| Leerlaufdrehzahl (1. Gang / 2. Gang) | 0–550/2100 min-1 |
| Kapazität | 4 Ah |
| Spannung | 18 V |
| Ausführung | GSR 18V-65 |
| Gewicht ohne Akku | 1,06 kg |
Nederlands
Deutsch
English
