Boor SDS-plus 4-snijder 7-delig FORMAT
7-teilig, 5/6/8/10/12 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
73,98
exkl. MWST
62,17
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
62,88
exkl. MWST
52,84
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inSpecificaties
| Ausführung | 7-teilig |
|---|---|
| Gesamtlänge | 110 / 160 mm |
| Länge | 110 / 160 |
| Ausführung | 7-teilig - geeignet für Beton, Mauerwerk, Naturstein, Kalksandstein, Fliesen, Marmor, Klinker |
| Spirallänge | 5 x 110/ 6 x 110/ 6 x 160/ 8 x 110/ 8 x 160/ 10 x 160/ 12 x 160 mm |
| Satzinhalt | 7-teilig |
| Schneiden, Anzahl | 4 |
| Aufnahmeschaft | SDS-plus |
| Inhalt | 7-teilig, 5/6/8/10/12 mm |
Nederlands
Deutsch
English
