30 EWR Tiefenmessschieber IP67
300 mm ZW 0,01 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
530,74
exkl. MWST
690,43
€
Actie tot
31-5-2026
739,45
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
530,74
exkl. MWST
446,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Tiefenmessschieber | 300 mm |
|---|---|
| Ablesung | 0,01 mm |
| Messschieber mit Spitzen | mit Messstift |
| DIN | 300 |
| Schutzart | IP 67 |
| Datenschnittstelle | Digimatic/RS232/USB |
| Anzeige | LCD-Anzeige |
| Gesamtlänge | 382 mm |
| Messspanne | 300 mm |
| Kontrastbereich | 8,5 mm |
Nederlands
Deutsch
English
