30 EWR Tiefenmessschieber IP67
200 mm ZW 0,01 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
468,86
exkl. MWST
610,23
€
Actie tot
31-5-2026
653,56
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
468,86
exkl. MWST
394,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Tiefenmessschieber | 200 mm |
|---|---|
| Ablesung | 0,01 mm |
| Messschieber mit Spitzen | mit Messstift |
| DIN | 200 |
| Schutzart | IP 67 |
| Datenschnittstelle | Digimatic/RS232/USB |
| Anzeige | LCD-Anzeige |
| Gesamtlänge | 289 mm |
| Messspanne | 200 mm |
| Kontrastbereich | 8,5 mm |
Nederlands
Deutsch
English
