Korte boor HSS DIN1897N 7,2mm 130G typ A
DX 2,5xD A520 Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
46,20
exkl. MWST
38,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
39,27
exkl. MWST
33,00
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 7,2 mm |
| Durchmesser | 7,20 mm |
| F | 0,16 mm/U |
| Gesamtlänge | 74 mm |
| Spirallänge | 34 mm |
| Spitzenwinkel | 25 - 30 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 130 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
