COROMANT CoroMill Plura
VHM-Kugelfräser R216.42-06030-AQ09GP10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
215,39
exkl. MWST
181,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
193,85
exkl. MWST
162,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Art des Beschichtungsprozess | PVD |
|---|---|
| Beschichtungsart | TiAlN |
| Bruttogewicht | 0.063 kg |
| Gewicht | 0.063 kg |
| Schneidenlänge | 9 mm |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 6 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Sorte (GRADE) | P10 |
| Funktionslänge | 125 mm |
| Nutzlänge | 9 mm |
| Eckenradius r | 3 mm |
| Eintauchwinkel | 15 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
| Eignung für Durchgangsbohrung | Ja |
| Anzahl Schneiden | 2 |
Nederlands
Deutsch
English
